Ślub jednego z druhów

W sobotę 2 października 2010r, nasz kolega druh Przemek Wełna wziął ślub kościelny z Agnieszką Pawłowską. Ponieważ Przemek jest aktywnym strażakiem w naszej OSP, nie mogło się obyć bez odpowiedniej pożarniczej oprawy dla tego wydarzenia. Najpierw został przygotowany „strażacki szlaban”, który Przemek musiał opłacić wypełnieniem CAŁEJ TORBY DO RATOWNICTWA MEDYCZNEGO odpowiednimi załącznikami!!! Następnie do kościoła udał się poczet sztandarowy, który asystował Przemkowi i Agnieszce przez cały czas trwania uroczystości. Po zakończeniu ceremonii zaślubin podczas opuszczania kościoła zawyła syrena, na cześć Państwa młodych. Potem Delegacja strażaków wręczyła pamiątkowy obraz, oraz złożyła życzenia. Podczas przejazdu do domu weselnego w Maciejowicach, młodej parze towarzyszył nasz strażacki Ford Transit, który na sygnałach pilotował całą kolumnę gości. JESZCZE RAZ ŻYCZYMY CI PRZEMKU I AGNIESZKO, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!